Chuck Norris

15. srpna 2011 v 20:39 | Nikinka Sweets 99 |  Vtipy
Jedině Chuck Norris umí přejít z USA do USB.Chuck Norris umí mluvit Braillovým písmem.Chuck Norris jednou kopl koně do brady. Jeho potomci jsou dnes známi jako žirafy.Chuck Norris kdysi spadl do jezera s toxickým odpadem. Jezero získalo zázračné schopnosti.Chuck Norris rozeštval psy a kočky.Nekonečno neexistovalo do bitky Chucka Norrise s osmičkou.Chuck Norris nechal zmizet Davida Copperfielda.Učitelka Chuckovi řekla že neumí. Chuck Norris ji naučil.Pokud má Chuck Norris zpoždění, čas by měl radši sakra zpomalit.


Chuck Norris vynalezl vlastní styl bojového umění. Říká se mu Chucktěsejme.


Chuck Norris při bowlingu nemusí dávat strike, když trefí první kuželku, ostatní omdlí strachy.Scéna ve které Chuck Norris prohraje souboj s Bruce Leem, byla scéna s nejdražšímy speciálnímy efekty v historii kinematografie.


Když je člověk v nebezpečí, přijde ho zachránit anděl strážný. Když je v nebezpečí anděl, přichází Chuck Norris.Někteří lidé mají jednu mozkovou hemisféru větší než druhou, Chuck Norris má větší obě.Chuck Norris za války sestřelil německé bojové letadlo tak, že na něj zamířil dva prsty a řekl: "Beng!"Obrana planety Země před útokem nepřátelských mimozemšťanů se jmenuje Chuck Norris.Když přistáli na zemi mimozemšťané, šel je Chuck Norris ukázat fotografům. Nevznikla žádná fotka mimozemšťanů, ale spousta fotek Chucka Norrise.Chuck Norris může za velké stěhování národů. Národy prchaly před ním.Jednou stál Chuck Norris v místě dopadu atomové bomby. Dodnes má trochu opálenější kůži.Když si Chuck Norris odplivl, vznikly oceány a moře.Chuck Norris umí dělit nulou.

Chuck Norris se jednou vymočil Michaelu Schumacherovi do nádrže, od té doby Michael Schumacher vyhrává jeden závod za druhým.Binární kód počítače obsahuje jedničky a nuly. Binární kód Chuck Norrisova mozku obsahuje pouze jedničky.Chuck Norris je jediný člověk na světě, který má v M4 místo 30 nábojů 120 a další si domyslí.Chuck Norris dokáže předběhnout svůj vlastní stín.Chuck Norris dokáže vyhrát hru Dostihy a sázky aniž by vlastnil jediného koně.Chuck Norris rád poslouchá hudbu. Chucka Norrise poslouchají všichni.Chuck Norris neměl nikdy problém s alkoholem. Avšak alkohol má problém s Chuckem Norrisem.Bermudský trojúhelník byl původně Bermudský čtverec, to bylo předtím, než mu Chuck Norris ukopl jeden roh.Chuck Norris dokáže z lidí vymlátit nemoci. Rakovina není problém.Chuck Norris nemusí jíst. Jídlo musí Chuck Norrisovat.

Víte, proč Chuck Noris nemá děti? Bůh může být na světe jen jeden.Bůh chtěl stvořit zemi. Chuck Norris řekl: "Můžeš."Když Chuck Norris škrtl zápalkou vzniklo slunce.Archeologové vykopali slovník pocházející z roku 3 000 před Kristem. V něm bylo slovo "Oběť" definováno znaky "Ten který potkal Chucka Norrise"To, co po dopadu zabilo dinosaury nebyl asteroid.

Chuck Norris je nejlepší v sexu. Škoda, že ho nikdy nepotřeboval.
Chuck Noris nemusí mít se ženou sex. Jeho nebezpečnej pohled ve znělce na orgasmus stačí.Víte, co jako poslední proletělo hlavou všem obětem Chucka Norrise? Jeho bota.Chuck Norris je tak drsný, že existuje Black Metal, Death Metal a Chuck Norris Metal.Když Chuck Norris navštívil Vatikán, papež se k němu přišel vyzpovídat.

V Bibli se píše, že Země je placatá a stojí na pilířích.
Ano, původně placatá byla, potom přišel Chuck Norris, pilíře zporážel kopy s otočkou a Zemi zkopal do kulata.Chuck Norris dokáže jednoho člověka zabít několikrát.Chuck Norris chodí namísto do solárka do tokamaku.Chuck Norris dokáže chytat do lasa bez smyčky.Chuck Norrise nechápe nikdo. Zato kop z otočky chápe každý.Chuck Norrise je tak ostrý, že když stojí v potoce, plavající list se o něj rozřízne.Setkání s Chuckem Norrisem inspirovalo Jaroslava Seiferta k veršům "Šel život, byl to samý chvat".Bin Ládin se ve skutečnosti neschovává před americkou armádou, ale před Chuck Norrisem.Když Chuck Noris omdlí po střele z kulometu do mozku, máte jistotu, že to není Chuck Noris.

 


Anketa

Líbí se ti můj blog?

ano
ne

Komentáře

1 ondra-sokol ondra-sokol | Web | 4. března 2012 v 13:38 | Reagovat

Chuck je nejlepší :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama